تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
چسب کاشی پودری
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
فواید یادگیری نرم افزارها

آموزش ورقکاری، برشکاری، نقشه کشی کتیا و طراحی پروژه های شهری

طراحی پروژه های شهری - آموزش ورقکاری، برشکاری، نقشه کشی کتیا - آموزش سیویل تری دی(civil 3d) و arc scan

فواید یادگیری نرم افزارها

 

آموزش ورقکاری، برشکاری، نقشه کشی کتیا

اگر به گذشته نگاهی بیاندازیم متوجه خواهیم شد آن زمان که هنوز تکنولوژی و اینترنت به زندگی انسان راه پیدا نکرده بود اکثر کارها، معادلات و محاسبات، ترسیمات و... با دست انسان انجام می‌شد. اما با گذشت زمان خصوصا در دو دهه‌ی گذشته، با پیشرفت نکنولوژی و گسترش شبکه جهانی اینترنت، روش‌های دیگری جایگزین آن شد که باعث سریع‌تر شدن و پیش رفتن بهتر کارها، افزایش دقت، کاهش هزینه‌های اضافی و همچنین دسترسی سریع‌تر و بهتر به انواع اطلاعات و دسته بندی آنها شد. این تحولات حاصل بوجود آمدن نرم افزارهای مختلف است.

برای مثال در صنعت ساختمان سازی، طراحی صنعتی و... تحولات بسیاری ایجاد شده است به همین دلیل امروزه بسیاری از مهندسان و فعالان این زمینه‌ها به دنبال یادگیری و آموزش نرم افزارهای جدید در رشته‌ی خود مانند: آموزش ورقکاری، برشکاری، نقشه کشی کتیا، آموزش طراحی پروژه‌های شهرسازی، آموزش سیویل تری دی(Civil 3D)، آموزش Arc Scan هستند.

نرم افزارهای جدید امروزه علاوه بر اینکه باعث آسان تر شدن کارها شده اند به یکی از عوامل ضروری برای ورود دانشجویان به بازار کار تبدیل شده اند، به طوری که نداشتن علم اسفاده از نرم افزار‌های روز دنیا ممکن است باعث ایجاد پشیمانی در مهندسان شود.

به عنوان مثال در رشته‌ای مانند مهندسی عمران اگر بخواهید یک مهندس موفق باشید باید به دنبال یادگیری مهارت‌هایی باشید که بتوانید به کمک آن از دانش و اطلاعات خود به خوبی استفاده کنید. یکی از بهترین راهکارها برای موفقت دانشجویان این رشته یادگیری نرم افزارهای کاربردی مهندسی عمران است که متاسفانه در دوران تحصیل دانشگاهی به خوبی آموزش داده نمی‌شود و یا توجه ویژه‌ای به آنها صورت نمی‌گیرد زیرا دانشگاه‌ها عمدتا محلی برای آموزش مباحث نظری هستند.

بنابر این بهتر است دانشجویان از ابتدا دست به‌کار شوند و در کنار بالا بردن اطلاعات پایه و نظری، مهارت‌های عملی خود را نیز تقویت کنند و برای آینده‌ی خود تلاش کنند و در نهایت به راحتی کسب درآمد داشته باشند، در غیر این صورت علاوه بر اینکه احتمالا انجام پروژه‌های خود را باید به دیگران بسپارند، از سایر رقبای خود و از همه مهمتر از دنیایی که سریعا در حال رشد و پیشرفت است عقب می‌مانند. اما با یادگیری نرم افزار‌ها به راحتی می‌توانند انواع پروژه ‌های خود را مثل پروژه راه سازی در سویل انجام دهند.

ورود این نرم افزارها به دنیای صنعت و تکنولوژی با تعداد زیادی از مخالفان مواجه شد اما با گذشت زمان و بررسی معایب و مزایای آنها متوجه شدند که نکات مثبت این نرم افزارها بر جوانب منفی آنها غلبه می‌کند و مردم دریافتند که هر کدام از این نرم افزارها به جهت کمک به افزایش پیشرفت و دقت طراحی شده‌اند.

آموزش سیویل تری دی(civil 3d)

از مزایای این نرم افزارها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

·         بزرگترین مزیت و هدف این نرم افزارها برآورد ساختن دقیق و مشخص نیازهای کاربران است و از آنجا که هر نرم افزار مخصوص هدف خاصی طراحی شده ‌است، به راحتی نیاز کاربران مختص خود را برآروده می‌کند.

·         در این نرم افزارها مانند کاغذ خطر تخریب اطلاعات و یا گم شدن آنها وجود ندارد و میزان تهدید ویروس‌ها نیز نا چیز است، زیرا هر فرد یا شرکتی که از ان استفاده می‌کند، می‌تواند میزان دسترسی را محدود کند و جهت محافظت از شبکه خود نیز اقداماتی را انجام دهد.

·         امکان کارکردن همزمان چند نفر بر روی یک پروژه در این نرم‌افزارها نیز از مزایای دیگر آنها محسوب می‌شود.

به کمک این نرم‌افزارها می‌توان خروجی نهایی را در یک فایل ذخیره کرد و به هرجای دنیا فرستاد

موضوع :
برچسب ها : آموزش ورقکاری و برشکاری و نقشه کشی کتیا,آموزش طراحی پروژه های شهرسازی,آموزش سیویل تری دی,آموزش arc scan,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 28 دی 1399ساعت 2:19 توسط مهرناز | تعداد بازديد : 48 |